Aktuality

Vinaora Nivo Slider 3.x

Vážení přátelé,

s ohledem na stávající výhled hygienických opatření v souvislosti s nemocí Covid-19 se nám podařilo domluvit exluzivní nabídku pro farnosti a církevní organizace. Za mimořádně výhodnou cenu Vám nabízíme stojan na svěcenou vodu - novinku české výroby z kraje pod sv. Hostýnem.

 OBJEDNÁVEJTE ZDE.

letk cz benitier kristyn

lista eshop 1000x100

Vážení obchodní přátelé,

po častých dotazech na možnost zvýhodněného nákupu notebooků a další kancelářské technicky a elektroniky jsme se rozhodli rozšířít naši nabídku o e-shop, ve kterém si můžete vybrat přesně to, co potřebujete. Spojili jsme síly s nejlepšími v oboru, stali se partnerem společnosti Dell.

Kristýn e-shop právě dolaďujeme a už brzy se můžete těšit na nabídky pro jednotlivce a domácnosti, stejně jako možnost poptávat dlouhodobá řešení pro firmy a církevní organizace.

ctverecky eshop provizor 500x350

Naši partneři:

1280px Dell logosvg             100mega          smarty logo

lista eshop 1000x100

Vážení obchodní přátelé,

po častých dotazech na možnost zvýhodněného nákupu notebooků a další kancelářské technicky a elektroniky jsme se rozhodli rozšířít naši nabídku o e-shop, ve kterém si můžete vybrat přesně to, co potřebujete. Spojili jsme síly s nejlepšími v oboru, stali se partnerem společnosti Dell, 100mega a Smarty.

Kristýn e-shop je spuštěný v záběhovém provozu. Najdete zde nabídky pro jednotlivce a domácnosti, stejně jako možnost poptávat dlouhodobá řešení pro firmy a církevní organizace. Pokud narazíte na nějakou chybku nebo máte nápad na vylepšení, dejte nám prosím vědět na eshop(zavinac)kristyn.cz

ctverecky eshop2 500x350

Naši partneři:

1280px Dell logosvg             100mega          smarty logo

https://www.facebook.com/ukristyna/videos/1746270642344463/

 

https://www.youtube.com/watch?v=M4ENqbQgjrY

 

Objednat