eset web slide edep zajem

O promo akci

Akce probíhá do 10. 5. 2021. V tomto období je možné získat balík ESET Dynamic Endpoint Protection za zvýhodněnou cenu.

Co je součástí balíku ESET Dynamic Endpoint Protection?

ESET Dynamic Endpoint Protection obsahuje:

  • Cloudový sandbox ESET Dynamic Threat Defence - další vrstva ochrany doplňující standardní bezpečnostní produkty ESET.
  • Pokročilou ochranu koncových zařízení, která chrání stanice před hrozbami na internetu. Obsahuje navíc vrstvy ochrany, jako je Ochrana proti botneru, Andtispam, Firewall nebo Kontrolu přístupu na web.
  • Ochranu souborové serveru ESET File Security. Díky ověřené nechnologii detekce škodlivého kódu je provoz serveru bezpečný a stabilní.
  • konzole pro vzdálenou správu ESET Protect umožňující správcům udržovat si celkový přehled nad bezpečnostní situací ve firemní síti.

Co je cloudový sandbox?

Prostředí sandboxu pracuje s několika typy senzorů pro detekci škodlivého kódu. Např. analýza zdrojového kódu, hloubková kontrola s využitím strojového učení, sledování chování vzorku v operační paměti a simulaci chování (behaviorální detekce).

Odeslání podezřelých souborů k analýze funguje plně automaticky včetně okamžitého zablokování odhalené hrozby a také zpětné vazby zákazníkovi o výsledku analýzy a provedené akci.

Počítač je po dobu analýzy chráněn, protože produkt neumožní spuštění souboru do doby, než je znám výsledek analýzy. Tento režim ochrany se nazývá pro-aktivní a chrání především data společnosti před hrozbou zašifrování ransomwarem.

Hlavní výhody cloudového sandboxu:

  • Vyšší úspěšnost detekce nových, neznámých hrozeb.
  • Plnohodnotný sandbox, který analyzuje chování podezřelého souboru a vyhodnotí jeho škodlivost v řádu minut.
  • Inteligentní cloudová technologie – nemusíte nic instalovat ani spravovat.
  • Jednoduchá aktivace a používání.
  • Chrání zařízení, ať jsou kdekoli – tedy i mimo firemní síť a VPN (např. homeoffice).

Cloudový sandbox tak může snáze detekovat i úplně nové hrozby bez omezení výkonu koncového zařízení, s využitím výkonu cloudového prostředí. O výsledku navíc obratem informuje všechna zařízení v síti, takže tato zařízení mají okanžitě informaci o případné nové hrozbě.

 Chci nezávaznou nabídku

Zjednodušené schéma fungování:

edep schema

 

 Chci nezávaznou nabídku

 

Zavítejte do italské restaurace a pizzerie U Kristýna ve Wurmově ulici v Olomouci, kde si budete moci vybrat z několika tradičních italských jídel, nebo si můžete vychutnat italskou pizzu připravovanou z kvalitních surovin. Pro milovníky kávy se nabídne káva z rodinné pražírny CaféGape a námi vyráběné italské dezerty. Víno se s italským jídlem nádherně snoubí a U Kristýna si můžete vychutnat víno z Arcibiskupských sklepů v Kroměříži.

Otevřeno po-so 11-22. Další podrobnosti naleznete na webu: www.ukristyna.cz a nejnovější aktuality na FB profilu www.facebook.com/ukristyna

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Brzy otevřeme v centru Olomouce na Wurmově ulici Pizzerii U Kristýna. Specializujeme se na italskou kuchyni. Základem nabídky je pizza připravovaná tradičním způsobem a z kvalitních italských surovin.

 

Rozšiřujeme náš tým o spolupracovníky, kteří by pracovali na poli gastronomických služeb, konkrétně v provozu připravované restaurace a pizzerie U Kristýna. Více informací v přílohách.

Pracovní pozice - manažer provozu restaurace

Nabídka pracovních míst U Kristýna (aktuální)

20. ročník | 4. - 5. července 2019

Díky za setkání se všemi, kteří nás navštívili u stánku Kristýna služebníka. Věříme, že na své si přišli opravdu všichni. Byl zde program pro děti a mladé v rámci Misijního programu, aktivity připravené dětským časopisem Nezbeda a řada dalších možnost. 

autor fotky – Štěpán Rek. Člověk a víra

Děkujeme za milé setkání druhou květnou sobotu na sv. Hostýně, se všemi, kteří se zúčastnili poutě Podnikatelů, živnostníků a zaměstnanců. Cílem pouti byla prosba o požehnání pro naši činnost, odevzdání starostí, ale také poděkování během mše svaté, která probíhala od 10:15. Každý účastník navíc mohl osobně projít Svatou branou v rámci Roku milosrdenství.