plakát na fcb intro

KDY? 24. března 2024, od 11 do 17 hodin

KDE? Bazilika Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku

PROČ?

Velikonoce jsou nejvýznamnější křesťanské svátky v roce a zároveň svátky, kterými oslavujeme příchod jara. Svatý týden začíná Květnou nebo též Pašijovou nedělí a končí Velikonoční nedělí neboli Božím hodem velikonočním, tedy vzkříšením Ježíše Krista.

 VELEHRAD 2023 DNY LID DOBR VLE

Dny lidí dobré vůle 2023 na Velehradě se blíží. Pro letošek jsme pro Vás připravili malířskou soutěz. Informace k ní najdete ve článku.

Spolehlivé řešení digitální bezpečnosti od Eset

Připravili jsme pro Vás článek na pokračování z oblasti kybernetické bezpečnosti. V druhé části článku se seznámíme se správou zařízení díky vzdálené správě Eset Protect Cloud...

Spolehlivé řešení digitální bezpečnosti od Eset

Připravili jsme pro Vás článek na pokračování z oblasti kybernetické bezpečnosti. Jaké jsou aktuální hrozby? Jak je možné jim efekntivně čelit s bezpečnostími řešeními od Esetu a jak může vzdálená správa Eset Protect zjednodušit správu počítačů a telefonů ve firmě nebo neziskovce? To vše se dozvíte v našem článku...

Novinky v T-Mobile Benefit

Chcete vědět o novinkách v programu telekomunikačních služeb pro spolupracovníky církevních organizací a rodinné příslušníky církevních zaměstnanců? Podívejte se do článku. Váš Kristýn | Mobil.

Výhodná nabídka od Smarty

Pro církevní organizace jsme vyjednali lepší ceny - pojďte je využít. Více informací v článku.

Kristýn | Benefity - DKV tankovací karta

Pro církevní organizace jsme připravili slevy na pohonné hmoty u společnosti DKV.

Přejeme Vám vše dobré v roce 2023

 

Děkujeme Vám za důvěru a přejeme Vám vše dobré v novém roce 2023.

 

Vážení zákazníci,

v týdnu po Vánocích bude naše kancelář uzavřená mimo předem domluvené schůzky. V běžné otvírací době se na Vás těšíme opět od 2. ledna 2023.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci s Vámi v novém roce.

Tým společnosti Kristýn

benefity benefity

obdelnik pojisteni

Růst cen stavebního materiálu i služeb jednotlivých řemeslníků se může v případě pojistné události výrazně promítnout do toho, jak Vám pojišťovna dokáže v potížích pomoci. Na celou věc jsme se zeptali naší pojišťovací specialistky. Její rady najdete v článku.

Eset 3za2 - chraňte svá data i soukromí rok zdarma.


Od začátku září jsme spustili akci „3 za 2“, díky které mohou domácí i firemní uživatelé zakoupit většinu bezpečnostních produktů společnosti ESET za zvýhodněnou cenu. Akce platí do konce roku a vztahuje se na vybrané on-premise i cloudové produkty.


Klikněte na banner pro více informací.

Přijďte s námi poděkovat za to, co se v uplynulém roce podařilo. Poděkování za úrodu | neděle 18. září od 10 hodin | katedrála sv. Václava, Olomouc.

uroda banner web

Vážení zákazníci,

ve světě počítačů a IT obecně plyne čas stále rychleji. Protože víme, že ne každý z Vás má čas, chuť a možnosti vše sledovat, připravili jsme pro Vás výběr aktuálních témat, které by se Vám mohli hodit a usnadnit Vám Vaši práci a život. V dnešním přehledu najdete: Novinky v licencování Microsoft Office pro neziskovky  |  Aktuální hrozby pro Váš PC a telefon a "jak na ně"  |  Dostupnost zařízení aneb "Kdy budete mít tiskárnu skladem?"  |  Ulehčení pro farní agendu.

Ve dnech 4. a 5. července jsme se jako každý rok vydali na Velehrad. Letošní Dny lidí dobré vůle 2022 navázali plně na předcovidovou tradici, a tak v našich stáncích byl už 4. července připraven bohatý program pro děti v podobě pouštění vláčků, malování na obličej a programu o lese, při kterém...

Možná už se vám stalo, že Vám nějaká naše novinka unikla, protože Vám e-mail nepřišel, nebo spadl do spamu či hromadné pošty a přehlédli jste ho. Pokud chcete pomoct s tím, aby Vám novinky od Kristýna a praktické tipy týkající se Vašich služeb chodily do Doručené pošty, jste na správném místě.

Nabídka mi spadla do spamu nebo hromadné pošty. Co s tím?

Aby Vám informace od nás chodily správně do složky Doručená pošta (nebo Primární doručená pošta), je potřeba naše e-mailové adresy označit jako důvěryhodné. Nejjednodušší cesta je přidat si naše e-mailové adresy do seznamu důvěryhodných kontaktů přímo na webovém rozhraní e-mailové pošty Vašeho poskytovatele (např. Seznam.cz, Google, Outlook.com apod.). 

  • Seznam - Např. po otevření naše e-mailu najet na šipku vedle naší e-mailové adresy a po otevření nabídky vybrat "Důvěryhodná adresa".
  • Nebo ve složce Spam oznašit zprávu jako "Není spam" a potvrdit, že chcete naši e-mailovou adresu přidat mezi Důvěryhodné.
  • E-mailová adresa, kterou používáme pro naše mailingové řešení a je potřeba ji dát mezi důvěryhodné, je: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Na tuto adresu nikdy nepište - není obsluhována.)

Chci změnit volbu toho, o čem mě informujete

Stačí na konci každého našeho e-mailu, ve kterém neřešíme Váš konkrétní požadavek, nebo administraci vaší služby, kliknout na odkaz "Nastavte si, které e-maily chcete dostávat" a otevře se Vám webové okno, ve kterém můžete upravit svoje preference.

Naše společnost je tu pro Vás už více než 10 let. Neusnuli jsme na vavřínech. Máme nové logo a brand a připravujeme pro Vás nový web a zbrusu nový zákaznický portál. Více informací najdete v článku.

Vážení zákazníci,

v pondělí 27.9.2021 budou naše kanceláře uzavřené a rádi Vás obsloužíme po telefonu nebo vyřídíme Vaše e-mailové požadavky. O státních svátcích 28.9., 28.10. 17.11. máme zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Zveme Vás na poděkování Bohu za úrodu, které pořádáme společně s dalšími organizace zřizovanými arcibiskupstvím nebo arcibiskupem olomouckým. Přijďte na slavnostní mši svatou, po kterém bude následovat možnost občarstvení a doprovodný program pro všechny generace.

Poděkování za úrodu, neděle 19.9.2021 v 10 hodin, katedrála sv. Václava Olomouc

Společnost Eset, která patří k předním světovým dodavatelům bezpečnostních řešení, představila novou nabídku bezpečnostních řešení pro firmy a organizace. Jako partner společnosti Eset Vám je chceme v tomto článku představit. Zjistěte, jak můžete jednoduše zabezpečit počátače, notebooky a telefony ve Vaší organizaci...

Letos opět s větším počtem účastníků proběhly Dny lidí dobré vůle na Velehradě, které se konají každoročně 4. až 5. července. I letos jsme se účastnili a nabízeli návštěvníkům a poutníkům občerstvení a možnost posezení uvnitř areálu poutního místa. Letos jsme zvolili jiné uspořádání stánků. Neplánovaně tak vzniklo tak vedle ambitu malé náměstíčko s posezením, kde se zastavovali celé rodiny, aby ochutnaly kávu z rodinné pražírny SacerGape, zmrzlinu Adria Gold ze Slovácka, pivo z regionálních pivovarů a Váhalovi farmářské klobásy. Letošní zisk z prodeje občerstvení jsme poslali na pomoc obci Stebno, které bylo zasaženo ničivým jevem downburst (jev podobný tornádu) ve stejné době, kdy na jižní Moravě proběhlo ničivé tornádo.

Kromě zázemí pro poutníky jsme také měli připravenu malou prezentaci služeb Kristýna, kterými už 10 let pomáháme církevním organizacím, firmám i jednotlivcům. Postupně se naše porfolio služeb rozšířilo na zajištění mobilních a internetových služeb, komplexní služby v oblasti pojištění, zprostředkování energií a posledních třech letech také dodávkami v oblasti IT zařízení a bezpečnostních řešení Eset.

1627383028413    1627383028417

Zavítejte do italské restaurace a pizzerie U Kristýna ve Wurmově ulici v Olomouci, kde si budete moci vybrat z několika tradičních italských jídel, nebo si můžete vychutnat italskou pizzu připravovanou z kvalitních surovin. Pro milovníky kávy se nabídne káva z rodinné pražírny CaféGape a námi vyráběné italské dezerty. Víno se s italským jídlem nádherně snoubí a U Kristýna si můžete vychutnat víno z Arcibiskupských sklepů v Kroměříži.

Otevřeno po-so 11-22. Další podrobnosti naleznete na webu: www.ukristyna.cz a nejnovější aktuality na FB profilu www.facebook.com/ukristyna

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Brzy otevřeme v centru Olomouce na Wurmově ulici Pizzerii U Kristýna. Specializujeme se na italskou kuchyni. Základem nabídky je pizza připravovaná tradičním způsobem a z kvalitních italských surovin.

 

Rozšiřujeme náš tým o spolupracovníky, kteří by pracovali na poli gastronomických služeb, konkrétně v provozu připravované restaurace a pizzerie U Kristýna. Více informací v přílohách.

Pracovní pozice - manažer provozu restaurace

Nabídka pracovních míst U Kristýna (aktuální)

20. ročník | 4. - 5. července 2019

Díky za setkání se všemi, kteří nás navštívili u stánku Kristýna služebníka. Věříme, že na své si přišli opravdu všichni. Byl zde program pro děti a mladé v rámci Misijního programu, aktivity připravené dětským časopisem Nezbeda a řada dalších možnost. 

autor fotky – Štěpán Rek. Člověk a víra

Děkujeme za milé setkání druhou květnou sobotu na sv. Hostýně, se všemi, kteří se zúčastnili poutě Podnikatelů, živnostníků a zaměstnanců. Cílem pouti byla prosba o požehnání pro naši činnost, odevzdání starostí, ale také poděkování během mše svaté, která probíhala od 10:15. Každý účastník navíc mohl osobně projít Svatou branou v rámci Roku milosrdenství.