Váš dodavatel energií skončil? Poradíme Vám, jak situaci řešit. Také Vám můžeme pomoct se zajištěním nového dodavatele. Co Vás teď čeká a na co si dát pozor najdete v článku.

Naše společnost je tu pro Vás už více než 10 let. Neusnuli jsme na vavřínech. Máme nové logo a brand a připravujeme pro Vás nový weba zbrusu nový zákaznický portál. Více informací najdete v článku.

Vážení zákazníci,

v pondělí 27.9.2021 budou naše kanceláře uzavřené a rádi Vás obsloužíme po telefonu nebo vyřídíme Vaše e-mailové požadavky. O státních svátcích 28.9., 28.10. 17.11. máme zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Zveme Vás na poděkování Bohu za úrodu, které pořádáme společně s dalšími organizace zřizovanými arcibiskupstvím nebo arcibiskupem olomouckým. Přijďte na slavnostní mši svatou, po kterém bude následovat možnost občarstvení a doprovodný program pro všechny generace.

Poděkování za úrodu, neděle 19.9.2021 v 10 hodin, katedrála sv. Václava Olomouc

Společnost Eset, která patří k předním světovým dodavatelům bezpečnostních řešení, představila novou nabídku bezpečnostních řešení pro firmy a organizace. Jako partner společnosti Eset Vám je chceme v tomto článku představit. Zjistěte, jak můžete jednoduše zabezpečit počátače, notebooky a telefony ve Vaší organizaci...

Letos opět s větším počtem účastníků proběhly Dny lidí dobré vůle na Velehradě, které se konají každoročně 4. až 5. července. I letos jsme se účastnili a nabízeli návštěvníkům a poutníkům občerstvení a možnost posezení uvnitř areálu poutního místa. Letos jsme zvolili jiné uspořádání stánků. Neplánovaně tak vzniklo tak vedle ambitu malé náměstíčko s posezením, kde se zastavovali celé rodiny, aby ochutnaly kávu z rodinné pražírny SacerGape, zmrzlinu Adria Gold ze Slovácka, pivo z regionálních pivovarů a Váhalovi farmářské klobásy. Letošní zisk z prodeje občerstvení jsme poslali na pomoc obci Stebno, které bylo zasaženo ničivým jevem downburst (jev podobný tornádu) ve stejné době, kdy na jižní Moravě proběhlo ničivé tornádo.

Kromě zázemí pro poutníky jsme také měli připravenu malou prezentaci služeb Kristýna, kterými už 10 let pomáháme církevním organizacím, firmám i jednotlivcům. Postupně se naše porfolio služeb rozšířilo na zajištění mobilních a internetových služeb, komplexní služby v oblasti pojištění, zprostředkování energií a posledních třech letech také dodávkami v oblasti IT zařízení a bezpečnostních řešení Eset.

1627383028413    1627383028417

Zavítejte do italské restaurace a pizzerie U Kristýna ve Wurmově ulici v Olomouci, kde si budete moci vybrat z několika tradičních italských jídel, nebo si můžete vychutnat italskou pizzu připravovanou z kvalitních surovin. Pro milovníky kávy se nabídne káva z rodinné pražírny CaféGape a námi vyráběné italské dezerty. Víno se s italským jídlem nádherně snoubí a U Kristýna si můžete vychutnat víno z Arcibiskupských sklepů v Kroměříži.

Otevřeno po-so 11-22. Další podrobnosti naleznete na webu: www.ukristyna.cz a nejnovější aktuality na FB profilu www.facebook.com/ukristyna

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Brzy otevřeme v centru Olomouce na Wurmově ulici Pizzerii U Kristýna. Specializujeme se na italskou kuchyni. Základem nabídky je pizza připravovaná tradičním způsobem a z kvalitních italských surovin.

 

Rozšiřujeme náš tým o spolupracovníky, kteří by pracovali na poli gastronomických služeb, konkrétně v provozu připravované restaurace a pizzerie U Kristýna. Více informací v přílohách.

Pracovní pozice - manažer provozu restaurace

Nabídka pracovních míst U Kristýna (aktuální)

20. ročník | 4. - 5. července 2019

Díky za setkání se všemi, kteří nás navštívili u stánku Kristýna služebníka. Věříme, že na své si přišli opravdu všichni. Byl zde program pro děti a mladé v rámci Misijního programu, aktivity připravené dětským časopisem Nezbeda a řada dalších možnost. 

autor fotky – Štěpán Rek. Člověk a víra

Děkujeme za milé setkání druhou květnou sobotu na sv. Hostýně, se všemi, kteří se zúčastnili poutě Podnikatelů, živnostníků a zaměstnanců. Cílem pouti byla prosba o požehnání pro naši činnost, odevzdání starostí, ale také poděkování během mše svaté, která probíhala od 10:15. Každý účastník navíc mohl osobně projít Svatou branou v rámci Roku milosrdenství.