novi partneri 1033

 

Nově jsme se stali partnerem:

  • předního českého distributora ICT společnosti 100MEGA Distribution s.r.o., který má v nabídce vše od síťových prvků (switche, routery, dvěřní systémy apod.), přes bezpečnostní kamery až po počítače a notebooky s příslušenstvím;
  • společnosti Smarty CZ a.s. - předního českého distributora značky Apple a dalších prémiových produktů, který i našim firemním zákazníkům nabízí 2 roky záruku na většinu produktů, k nimž kromě mobilních telefonů Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi a dalších patří nově i počítače, notebooky a příslušenství;
  • jsme partnerem společnosti Dell, která patří k předním výrobcům firemních pc a notebooků a nabízí na většinu firemních modelů nadstandardní záruku opravy druhý pracovní den přímo u Vás.

Hledáte konkrétní produkt z nabídky našich partnerů? Sháníte 1 počítač, nebo chcete obnovit část notebooků ve Vaší organizaci? Připravíme Vám nabídku na míru, včetně možnosti odběru konkrétní modelové řady v delším čase se zárukou ceny.

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 A připravujeme pro Vás E-SHOP. Můžete se na něj těšit už brzy.

 

 

Využijte akční cenu pro církevní a neziskové organizace a jejich partnery od Standard Cloud. Školení formou workshopu Vám pomůže využívat Vaše firmení aplikace a služby od Googlu naplno - od snadného přenosu bohoslužeb a pozvání farníků na ně, až po možnost videosetkání s farníky.

standard cloud 1133

 

 POPTÁVEJTE ZDE.

 

Informace pro zákazníky využívající Rámcovou smlouvu u T-Mobile.

Jak jste si možná všimli, v červnu byly všechny služby v rámcové smlouvě převedeny u T-Mobile do nového systému pro správu služeb.

Rozdělení faktury na dvě části

Kvůli změně sytému byla faktura za červen rozdělena na dvě samostatné faktury.

Zavítejte do italské restaurace a pizzerie U Kristýna ve Wurmově ulici v Olomouci, kde si budete moci vybrat z několika tradičních italských jídel, nebo si můžete vychutnat italskou pizzu připravovanou z kvalitních surovin. Pro milovníky kávy se nabídne káva z rodinné pražírny CaféGape a námi vyráběné italské dezerty. Víno se s italským jídlem nádherně snoubí a U Kristýna si můžete vychutnat víno z Arcibiskupských sklepů v Kroměříži.

Otevřeno po-so 11-22. Další podrobnosti naleznete na webu: www.ukristyna.cz a nejnovější aktuality na FB profilu www.facebook.com/ukristyna

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Brzy otevřeme v centru Olomouce na Wurmově ulici Pizzerii U Kristýna. Specializujeme se na italskou kuchyni. Základem nabídky je pizza připravovaná tradičním způsobem a z kvalitních italských surovin.

 

Rozšiřujeme náš tým o spolupracovníky, kteří by pracovali na poli gastronomických služeb, konkrétně v provozu připravované restaurace a pizzerie U Kristýna. Více informací v přílohách.

Pracovní pozice - manažer provozu restaurace

Nabídka pracovních míst U Kristýna (aktuální)

20. ročník | 4. - 5. července 2019

Díky za setkání se všemi, kteří nás navštívili u stánku Kristýna služebníka. Věříme, že na své si přišli opravdu všichni. Byl zde program pro děti a mladé v rámci Misijního programu, aktivity připravené dětským časopisem Nezbeda a řada dalších možnost. 

autor fotky – Štěpán Rek. Člověk a víra

Děkujeme za milé setkání druhou květnou sobotu na sv. Hostýně, se všemi, kteří se zúčastnili poutě Podnikatelů, živnostníků a zaměstnanců. Cílem pouti byla prosba o požehnání pro naši činnost, odevzdání starostí, ale také poděkování během mše svaté, která probíhala od 10:15. Každý účastník navíc mohl osobně projít Svatou branou v rámci Roku milosrdenství.