Pro další rozvoj naší společnosti hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici IT technik / Obchodník.

Popis pracovní pozice

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pracovní pozici IT technik / Obchodník s pracovištěm v Olomouci. V rámci pracovní pozice se budete starat o interní IT společnosti a dále o rozvoj obchodu společnosti v oblasti ICT, kam patří nabídka a prodej hardwaru a softwaru ať už stávajícím nebo novým zákazníkům a hledání nových obchodních partnerů.

Požadujeme

  • přehled v oblasti IT, který umožní starost o interní IT společnosti (základní správa sítě; instalace a správa pc / serverů / NAS; správa tiskáren; poskytnutí základní uživatelské podpory v rámci OS Windows, Android, balíku Microsoft 365; starost o web),
  • logické uvažování,
  • schopnost a ochota učit se novým věcem a dotahovat svou práci do zdárného konce,
  • příjemné vystupování a prozákaznický přístup,
  • samostatnost a komunikační dovednosti,
  • výhodou: zkušenosti s Microsoft 365, zkušenosti na obdobné pozici, zkušenosti s Eset, grafické úpravy v některám grafickém editoru;
  • datum nástupu dohodou (preferujeme nástup před 1. srpnem 2023)

Nabízíme

  • pracovní pozici na plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné stravování
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pravidelné odměny
  • přátelský kolektiv
  • možnost osobního rozvoje
  • pracovní počítač a telefon s hlasovým i datovým tarifem
  • po prvním roce příspěvek na penzijní spoření

Máte k pracovní pozici dotazy? Rádi Vám je zodpovíme. Kontakní osobou pro tuto pracovní pozici je

Mgr. Bc. Ondřej Dědič
Obchodní manažer

Kristýn | Služby pro život

O nás

Naše společnost Kristýn služebník s.r.o. byla založena Arcibiskupstvím olomouckým jako servisní organizace církevních subjektů. K našim zákazníkům tak patří primárně organizace jako biskupství, charity, církevní školy a farnosti. Poskytujeme však služby široké veřejnosti i mimo církevní prostředí. Aktuálně poskytujeme služby v oblasti administrace telekomunikací, pojišťovnictví, zprostředkování energií, služby v oblasti prodeje IT techniky, bezpečnostních řešení a softwaru, a zajišťování výhod pro naše zákazníky.

Informace o zpracování osobních údajů a další ponaučení:

Společnost Kristýn služebník s.r.o., IČ: 286 41 931, se sídlem Wurmova 562/9, 779 00 Olomouc (dále jen "my" nebo "společnost" nebo "správce") si vyhrazuje právo nevybrat žádného kandidáta nebo výběrové řízení zrušit bez jakéhokoli zdůvodnění a náhrady. V případě, že budete na naši pracovní nabídku jakoukoli formou reagovat, dovolujeme si Vás informovat v souladu se článkem 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (toto nařízení bude dále označováno jen jako "GDPR"), že o Vaší osobě budeme zpracovávat osobní údaje. Společnost bude osobní údaje zpracovávat v pozici správce na základě oprávněného zájmu za účelem výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici a dále po dobu nejvýše jednoho roku pro případ, že bychom obsazovali obdobnou pracovní pozici. Úplnou informaci o zpracování osobních údajů najdete na https://kristyn.cz/gdpr