V oblasti vzdělávání, komunikace a dotačních titulů poskytujeme následující služby:

  • Zajišťujeme vzdělávání v oblastech osobního rozvoje a manažerských kompetencí.
  • Spolupracujeme s auditory BOZP a PO.
  • Nabízíme možnosti administrace a dotačního poradenství projektových záměrů.
  • Vaší instituci můžeme nabídnout také aplikaci principů Age managementu a risk managementu přímo na míru.
  • To vše můžeme zajistit ve svých moderně vybavených školících prostorech.

 


Máte zájem o spolupráci v této oblasti? Chcete využít našich služeb nebo potřebujete více informací? Kontaktujte našeho odborníka pro tuto oblast:

Jakub Dostalík    +420 733 742 749
Email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Nabídka G-Suite pro církevní organizace, NNO a jejich partnery

 

Standard Cloud

 

 

 

V současné době se díky Covid-19 nacházíme v době, která nám dává možnost nebo nás nutí využívat při práci nové technologie a nástroje pro komunikaci. Jednou z možností, které se nabízí využít, je ekosystém služeb a produktů společnosti Google pro firmy zvaný G-Suite - s možností firemního e-mailu, snadného sdílení souborů nebo fotografií, možností snadno přenášet bohoslužby a další typy setkání těm, kdo se nemohou osobně zúčastnit, včetně možnosti jednotlivce snadno na události pozvat přímo z Google kalendáře. Společnost Standard Cloud nám pro církevní organizace, NNO a jejich partnery předložila časově omezenou speciální nabídku, která Vám umožní získat cokoli v oblasti Google G-Suite:

 • Nechte si připravit G-suite pro vlastní organizaci. Licencování G-Suite pro neziskové organizace je zdarma. Získáte mnohem víc než jen zabezpečený profesionální e-mail pod vlastní doménou. Implementace, nasazení, přesun dat ze stávajícího řešení.
 • Školení uživatelů formou workshopu (osobně i online) - naučte se využívat Google Meets a další služby, které Vám ušetří čas a zjednoduší práci.
 • Jak jednoduše přenášet bohoslužby online (jak plánovat bohoslužby a zvát na ně účastníky, jak je nahrávat a přenášet s minimálním vybavením atd.).
 • Předplacené balíčky technické podpory.

Podrobné informace o nabídce jsou dostupné níže po přihlášení. Pokud ještě nemáte účet na našich webových stránkách, registrujte se ZDE.