Kdo jsme 

Společnost Kristýn služebník

byla založena v roce 2010 olomouckým arcibiskupem Mons. Janem Graubnerem. Působíme na poli české a moravské církevní provincie. Naším cílem je poskytovat a zajišťovat služby pro katolickou církev a pro věřící ve spolupráci s klíčovými partnery.

Naše idea

Jsme společností fungující v církevním prostředí a pro církev. Společným postupem při nákupu komodit či zajišťování služeb se stává společenství věřících také zajímavým a cenným obchodním partnerem. Tohoto potenciálu využíváme a získáváme pro naše organizace i jednotlivé věřící výhodné podmínky a ceny. Zlepšujeme kvalitu a cenu služeb poskytovaných církvi. Zisk vracíme zpět do církve v podobě podpory církevních institucí a organizací. Každého zákazníka si vážíme; znamená pro nás motivaci neustále zlepšovat a rozšiřovat naše služby, poskytuje nám pro naši práci cennou zpětnou vazbu, ale právě s ním můžeme poskytnout více podpory.

Reference o nás v médiích

Rozhovor s otcem Petrem Gatnarem (převzato z časopisu OLDIN 24/6 - červen 2014)

Velehradské info o nás

Inspirace ve světě

Inspiračním zdrojem pro naši společnost je německá firma Wirtschaftgesellschaft der Kirchen in Deutschland GmbH, která je v současnosti pro německé církve a charity významnou platformou pro nákup širokého spektra komodit.

Patron

Společnost nese jméno spolupatrona olomoucké diecéze. Svatý Kristýn byl laický mnich, žijící okolo roku 1000, který se společně s dalšími bratřími připravoval na misie. Svým spolubratrům zajišťoval potřebné zázemí, jeho úkolem bylo především starat se o kuchyni.

Více informací o našem Patronovi

Hledáme posily do týmu naší restaurace

Nedávno jsme otevřeli restauraci a pizzerii U Kristýna. Rozšiřujeme její tým a hledáme nové kolegy na pozici kuchař/ka a pozici cukrář/ka. Více informací podáme na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..