Společnost Kristýn služebník s.r.o. se stala partnerem společnosti ESET.

ESET logo Primary Colour Mid Grey tag RGB

Nabídka pro všechny

Nově tak můžeme nabídnout našim stávajícím i novým zákazníkům celé portfolio produktů tohoto předního výrobce antivirových programů a dalšího softwaru určeného pro zabezpečení Vašich elektronických dat. Nabídka je určená pro jednotlivce, rodiny, menší firmy, farnosti, biskupství i velké organizace.

banner prodej fsp banner prodej ees
banner prodej nod32 banner prodej eee

 

Význam šifrování v nařízení GDPR

GDPR se týká veškerého nakládání s osobními údaji ve firmě. Celkovou přípravou mapování toků osobních dat, analýzou firemních procesů, ani právní zajištění Vám zde nenabízíme - i když i s ní máme zkušenosti. Ale vyřešit zabezpečení osobních dat s pomocí šifrování ESET umí, a my Vám s tím můžeme pomoci.

encryption banner

 

Chcete vědět víc informací? Nabízíme k této problematice krátký úvod v následující brožuře. Máte o produkt zájem nebo uvažujete o jeho koupi? Obraťte se na nás přímo v poptávkovém formuláři níže.

Nabídka na míru za výbornou cenu

Máte-li zájem o zapezpečení Vašeho počítače, telefonu, serveru nebo celé organizace, napište nám prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Připravíme Vám nabídku podle Vašich potřeb. Nákupem přes Kristýna služebníka nejen získáte programy od společnosti ESET za výbornou cenu, zároveň také podpoříte církevní organizace.

Poptávkový formulář

Další informace Vám rádi poskytneme na základě poptávkového formuláře.