Společnost Kristýn služebník s.r.o. se stala partnerem společnosti ESET.

ESET logo Primary Colour Mid Grey tag RGB

Nově tak můžeme nabídnout našim stávajícím i novým zákazníkům celé portfolio produktů tohoto předního výrobce antivirových programů a dalšího softwaru určeného pro zabezpečení Vašich elektronických dat. Nabídka je určená pro jednotlivce, rodiny, menší firmy, farnosti, biskupství i velké organizace.

Nabídka pro rodiny a jednotlivce

banner prodej fsp banner prodej ees

Nabídka pro podnikatele a organizace

Pro podnikatele a organizace do 4 pc je možné využít i některé výše uvedené nabídky. Od 5 zařízení nabízí společnost Eset řešení pro firemní zákazníky, které kromě produktů Eset Endpoint Security (ochrana koncového zařízení), Eset File Security (ochrana serverů), šifrování a dalších služeb nabízí také vzdálenou správu Eset Protect nebo Eset Procect Cloud. Díky vzdálené správě můžete mít přehled o aktuáním stavu Vašich firemních zařízení (počítače, telefony, notebooky, servery), a také jejich bezpečnost vzdáleně spravovat - například zajistit vzdáleně aktualizace Windows, aktualizace bezpečnostního produktu, vzdáleně instalovat aplikace třetích stran nebo vynucovat firemní bezpečnostní politiky. Zajistíte tak maximální bezpečnost Vašich firemních dat. Licence je možné nakoupit na 1, 2 nebo 3 roky, nebo využít nabídku licencí na denní bázi.

Nabídka na míru za výbornou cenu

Máte-li zájem o zapezpečení Vašeho počítače, telefonu, serveru nebo celé organizace, dejte nám vědět - stačí kliknout na obrázek níže. Připravíme Vám nabídku podle Vašich potřeb. Nákupem přes Kristýna služebníka nejen získáte programy od společnosti ESET za výbornou cenu, zároveň také podpoříte církevní organizace.

 eshop slide eset partner white click

Eset licence s denním účtováním

Mění se Vám počty zařízení, které potřebujete chránit? Rozjíždíte podníkání? Nebo teď Vaši zaměstnanci pracují z domu a chtěli byste ochránit zařízení, ze kterých pracují? Pak pro Vás máme Eset MSP licencování. Licence jsou účtovány na denní bázi. Každý měsíc Vám přijde faktura jen za ty licence, které jste opravdu objednali. A počty licencí můžete měnit každý den buď přímo přes svůj účet pro správu licencí, nebo Vám s tím pomůžeme.

Můžete tak ochránit jakýkoli počet zařízení bez rizika, že byste nakoupili licence, které za měsíc nebudete potřebovat. Máte zájem? Klikněte níže a objednete přesně tolik licencí, kolik potřebujete. S nasazením a správou Vám pomůžeme.

Chcete přejít od konkurence? Klikněte na odkaz níže a u počtu licenci zvolte poslední možnost. Vymyslíme pro Vás řešení.

eshop slide eset msp jistota

banner prodej nod32

banner prodej eee

 

Význam šifrování v nařízení GDPR

GDPR se týká veškerého nakládání s osobními údaji ve firmě. Celkovou přípravou mapování toků osobních dat, analýzou firemních procesů, ani právní zajištění Vám zde nenabízíme - i když i s ní máme zkušenosti. Ale vyřešit zabezpečení osobních dat s pomocí šifrování ESET umí, a my Vám s tím můžeme pomoci.

encryption banner

 

Chcete vědět víc informací? Nabízíme k této problematice krátký úvod v následující brožuře. Máte o produkt zájem nebo uvažujete o jeho koupi? Obraťte se na nás přímo v poptávkovém formuláři níže.