lista it

Vážení zákazníci,

na tomto místě najdete všechny informace o službách, které jsme pro Vás ve spolupráci s našimi partnery připravili v oblasti IT, nákupu licencí a zařízení.

Bezpečnostní řešení ESET


ESET logo
 

Licence Microsoft

Microsoft 365 pro neziskovky 

Notebooky od Z+M

Nabídka Z+M  

Vše od Smarty CZ

  Nabídka Smarty CZ 

K e-shop s nabídkou
od 100MEGA

K e-shop 

 

ESET

Kristýn je aktuálně ESET Gold Partner a můžeme Vám nabídnout licence pro domácnosti i organizace, a to jak na bázi ročních či víceletých licencí, tak na bázi měsíčního předplatného s možností snadno měnit počet licencí. Nově tak můžeme nabídnout našim stávajícím i novým zákazníkům celé portfolio produktů tohoto předního výrobce antivirových programů a dalšího softwaru určeného pro zabezpečení Vašich elektronických dat. Nabídka je určená pro jednotlivce, rodiny, menší firmy, farnosti, biskupství i velké organizace

Digitální zabezpečení pro Vaši organizaci

Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného řešení. 

 

 

Microsoft 365 Business Premium pro neziskové organizace

m365

Společnost Microsoft nabízí nově pro neziskové organizace až 10 licencí Microsoft 365 Business Premium formou služby zdarma.

Součástí každé licence jsou známé aplikace Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint) ve vždy nejnovější verzi a také cloudové služby, ke terým patří například:

  • 1 TB úložiště OneDrive, které umožňuje snadno zálohovat data z Vašeho počítače a sdílet soubory či obrázky s dalšími lidmi,
  • Microsoft Teams pro online setkání,
  • To-Do a Planner pro plánování úkolů a koordinaci úkolů v rámci skupiny lidí,
  • Microsoft Forms pro vytváření online dotazníků či formulářů (např. registrace na akce apod.),
  • a další.

Licence Microsoft 365 Business Premium zdarma mají řadu předností a pouze malé úskalí - abyste je pro organizaci mohli využít, je třeba mít vytvořený u Microsoftu "účet organizace" (tzv. tenant, který je možné si představit jako "účet organizace" - prostor, ve kterém je definováno, jaké má organizace u Microsoftu prostředky, uživatelské účty, licence, služby). Můžeme Vám pomoci vše zařídit - udělat Vám registraci v Microsoft Nonprofit portálu, zřídit tenant organizace, vytvořit v něm uživatele, které potřebujete, a zajistit a přiřadit jim licence. Cena této služby je 1500 Kč s DPH jednorázově. Pokud máte o vytvoření tenantu zájem, stačí kliknout na "Vyplnit objednávku" níže v tabulce.

Chcete zajistit licence? Vyplňte objednávku
Máte dotaz? Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stanislav Vařeka +420 733 742 747
  +420 587 405 363

Registraci a vše potřebné si také můžete zařídit sami na Nonprofit portálu Microsoft

Microsoft 365 pro firmy

Kromě pomoci se zajištěním licencí pro neziskové organizace, můžeme ve spolupráci s našimi partnery zajistit licence Microsoft 365 v různých edicích pro firmy a organizace. Pokud byste chtěli licence zprostředkovat, dejte nám vědět na výše uvedený kontakt.

Notebooky, počítače, telefony a tiskárny

Jsme partnerem předních českých prodejců IT techniky. Sháníte jednu tiskárnu nebo sto notebooků? Potřebujete cenovku do projektu? Obraťte se na nás jako na první volbu a uděláme Vám skvělou cenu.

 Smarty CZ   Z+M Group  100MEGA Distribution

Podrobnosti k jednotlivým nabídkám najdete níže po přihlášení.