Zajišťujeme slevy pro kněze, farnosti, charity, další církevní instituce a církevní zaměstnance. Více po přihlášení nebo prostřednictvím mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

  • kancelářský sedací nábytek – LD Seating s.r.o.
  • elektroinstalační materiál, osvětlení a další – Elektrocentrum trading spol. s r.o.
  • tonery a náplně do tiskáren a jejich servis
  • speciální nabídka na antivirové programy u společnosti ESET - viz v nabídce ESET.
  • speciální nabídka společnosti Standard Cloud pro G-Suite (vše od Googlu pro neziskové a církevní organizace - nasazení firemních nástrojů , školení uživatelů, možnosti v oblasti přenášení bohoslužeb apod.)

Nabídka G-Suite pro církevní organizace, NNO a jejich partnery

 

Standard Cloud

 

 

 

V současné době se díky Covid-19 nacházíme v době, která nám dává možnost nebo nás nutí využívat při práci nové technologie a nástroje pro komunikaci. Jednou z možností, které se nabízí využít, je ekosystém služeb a produktů společnosti Google pro firmy zvaný G-Suite - s možností firemního e-mailu, snadného sdílení souborů nebo fotografií, možností snadno přenášet bohoslužby a další typy setkání těm, kdo se nemohou osobně zúčastnit, včetně možnosti jednotlivce snadno na události pozvat přímo z Google kalendáře. Společnost Standard Cloud nám pro církevní organizace, NNO a jejich partnery předložila speciální nabídku, která Vám umožní získat cokoli v oblasti Google G-Suite:

  • Nechte si připravit G-suite pro vlastní organizaci. Licencování G-Suite pro neziskové organizace je zdarma. Získáte mnohem víc než jen zabezpečený profesionální e-mail pod vlastní doménou. Implementace, nasazení, přesun dat ze stávajícího řešení.
  • Školení uživatelů formou workshopu (osobně i online) - naučte se využívat Google Meets a další služby, které Vám ušetří čas a zjednoduší práci.
  • Jak jednoduše přenášet bohoslužby online (jak plánovat bohoslužby a zvát na ně účastníky, jak je nahrávat a přenášet s minimálním vybavením atd.).
  • Předplacené balíčky technické podpory.

Podrobné informace o nabídce jsou dostupné níže po přihlášení. Pokud ještě nemáte účet na našich webových stránkách, registrujte se ZDE.


Slevy na číselníky do kostelů, elektroniku pro věžní a spínací hodiny a audiotechniku u výrobce Audic

Audic

Rodinná firma manželů Juráňových, která působí od r. 1991 pod obchodní značkou Audic, nabízí farnostem a církevním organizacím slevu na své výrobky a služby: vyvíjí, vyrábí a prodává číselníky do kostelů; elektroniku pro řízení věžních hodin a spínací hodiny; navrhne, dodá a naistaluje ozvučovací techniku pro pevnou instalaci (např. kostel) nebo pro hudební a divadelní soubory.

Mezi významné odběratele Audic patří např. firmy Elektrozvon, Mevatech, Zvonex a další, mnoho zvonařství či restaurátorů. Firma také navrhuje a vyrábí speciální elektroniku pro firmu Organ Service, která provádí restaurace a opravy varhan, a pro další firmy.

K využití slevy je nutné se 1) zaregistrovat na webových stránkách Audic na adrese  https://www.audic.cz/audic/e-register/ a 2) při registraci si rozkliknout nabídku „Fakturační údaje (pokud jsou jiné než dodací)“ a do pole „Poznámka“ vepsat text „Sleva pro farnost“. Po dokončení registrace a nastavení slevy ze strany Audic jsou po přihlášení do e-shopu firmy vidět ceny po slevě a je možné v e-shopu za tyto ceny nakupovat. Samozřejmě je možné kontaktovat i samotné zástupce firmy v sekci „Kontakty“, potřebujete-li konzultaci k objednávce nebo máte zájem o nabídku výrobků na míru. Tuto nabídku můžete využít po celé ČR a nabízíme ji všem farnostem a církevním organizacím.


Slevy z velkoobchodních cen u společnosti Elektrocentrum trading spol. s r.o.

E-centrum

 

 

 

Elektrocentrum trading spol. s r.o. (dále jen E-centrum) je naším novým partnerem v oblasti elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu, svítidel, světelných zdrojů a také spotřebičů pro elektrický ohřev.

Pro farnosti a církevní organizace nabízí slevy z velkoobchodních cen na nákup veškerého zboží. E-centrum kromě vlastního prodeje materiálu dokáže zákazníkům také poskytnout poradenství při výběru zboží (včetně např. technického návrhu při řešení osvětlení pomocí moderních led technologií nebo navržení elektrického vytápění prostorů apod.). Kromě toho je možné na základě parametrů poptávat u E-centra i bílou techniku (elektrospotřebiče).

Zboží je možné nakoupit na prodejnách, nebo také objednat přes e-shop společnosti s možností vyzvednutí na některé z prodejen nebo rozvozu k Vám.

K využití slev je nutné se předem zaregistrovat. Požádat o registraci můžete pomocí tohoto formuláře. Na základě žádosti se Vám ozveme my, nebo přímo obchodní zástupce E-centra a registraci společně dokončíme. Poté už je možné nakupovat se slevou na pobočkách nebo využívat e-shop firmy, v němž hned uvidíte ceny zboží včetně slev.


Zvýhodněná nabídka tonerů a servisu tiskáren a kopírek od společnosti Copymat spol s r.o.

logo copymat velke

Pro církevní organizace nabízí společnost Copymat spol. s r.o. originální i kvalitní alternativní tonery do tiskáren a kopírek za zvýhodněnou cenu včetně možnosti servisu zařízení. Bližší informace o nabídce jsou dostupné níže po přihlášení. Pokud ještě nemáte účet na našich webových stránkách, registrujte se ZDE.

Po přihlášení najdete: kontakt pro objednávky; ochodní podmínky; seznam organizací, které jsou do nabídky aktuálně zařazeny a jak o zařazení do programu požádat; orientační ceník.

Při využití této nabídky nákupem zároveň podpoříte další církevní organizace.

 


Kontakt

 Bc. Marie Štěrbová  
 Email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.