Zajišťujeme slevy pro jednotlivce i organizace. Více informací najdete níže v článku. Detaily čerpání některých slev jsou dostupné pouze po registraci a následném přihlášení, a to v kategoriích "církevní organizace" a "ostatní registrovaní uživatelé" (tj. některé slevy určené pro církevní organizace nejsou vidět po přihlášení fyzických osob a naopak). Po žádosti o registraci musíme Váš účet nejdříve schválit. Většinou to zvládneme do jednoho pracovního dne. Pokud ne, neváhejte nám zavolat.

 


Nabídka výhod v oblasti IT a Security

Výhody pro naše zákazníky v oblasti bezpečnostních produktů, licencí Microsoft, nákupu počítačů, notebooků, tiskových řešení atd. najdete v sekci IT Služby.


Slevy na číselníky do kostelů, elektroniku pro věžní a spínací hodiny a audiotechniku u výrobce Audic

Audic

Rodinná firma manželů Juráňových, která působí od r. 1991 pod obchodní značkou Audic, nabízí farnostem a církevním organizacím slevu na své výrobky a služby: vyvíjí, vyrábí a prodává číselníky do kostelů; elektroniku pro řízení věžních hodin a spínací hodiny; navrhne, dodá a naistaluje ozvučovací techniku pro pevnou instalaci (např. kostel) nebo pro hudební a divadelní soubory.

Mezi významné odběratele Audic patří např. firmy Elektrozvon, Mevatech, Zvonex a další, mnoho zvonařství či restaurátorů. Firma také navrhuje a vyrábí speciální elektroniku pro firmu Organ Service, která provádí restaurace a opravy varhan, a pro další firmy.

K využití slevy je nutné se 1) zaregistrovat na webových stránkách Audic na adrese  https://www.audic.cz/audic/e-register/ a 2) při registraci si rozkliknout nabídku „Fakturační údaje (pokud jsou jiné než dodací)“ a do pole „Poznámka“ vepsat text „Sleva pro farnost“. Po dokončení registrace a nastavení slevy ze strany Audic jsou po přihlášení do e-shopu firmy vidět ceny po slevě a je možné v e-shopu za tyto ceny nakupovat. Samozřejmě je možné kontaktovat i samotné zástupce firmy v sekci „Kontakty“, potřebujete-li konzultaci k objednávce nebo máte zájem o nabídku výrobků na míru. Tuto nabídku můžete využít po celé ČR a nabízíme ji všem farnostem a církevním organizacím.


Slevy z velkoobchodních cen u společnosti Elektrocentrum trading spol. s r.o.

E-centrum

 

 

 

Elektrocentrum trading spol. s r.o. (dále jen E-centrum) je naším novým partnerem v oblasti elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu, svítidel, světelných zdrojů a také spotřebičů pro elektrický ohřev.

Pro farnosti a církevní organizace nabízí slevy z velkoobchodních cen na nákup veškerého zboží. E-centrum kromě vlastního prodeje materiálu dokáže zákazníkům také poskytnout poradenství při výběru zboží (včetně např. technického návrhu při řešení osvětlení pomocí moderních led technologií nebo navržení elektrického vytápění prostorů apod.). Kromě toho je možné na základě parametrů poptávat u E-centra i bílou techniku (elektrospotřebiče).

Zboží je možné nakoupit na prodejnách, nebo také objednat přes e-shop společnosti s možností vyzvednutí na některé z prodejen nebo rozvozu k Vám.

K využití slev je nutné se předem zaregistrovat. Požádat o registraci můžete pomocí tohoto formuláře. Na základě žádosti se Vám ozveme my, nebo přímo obchodní zástupce E-centra a registraci společně dokončíme. Poté už je možné nakupovat se slevou na pobočkách nebo využívat e-shop firmy, v němž hned uvidíte ceny zboží včetně slev.


Zvýhodněná nabídka tonerů a servisu tiskáren a kopírek od společnosti Copymat spol s r.o.

logo copymat velke

Pro církevní organizace nabízí společnost Copymat spol. s r.o. originální i kvalitní alternativní tonery do tiskáren a kopírek za zvýhodněnou cenu včetně možnosti servisu zařízení. Bližší informace o nabídce jsou dostupné níže po přihlášení. Pokud ještě nemáte účet na našich webových stránkách, registrujte se ZDE.

Po přihlášení najdete: kontakt pro objednávky; ochodní podmínky; seznam organizací, které jsou do nabídky aktuálně zařazeny a jak o zařazení do programu požádat; orientační ceník.

Při využití této nabídky nákupem zároveň podpoříte další církevní organizace.