Vážení zákazníci,

v souvislosti s jednáním společnosti Armex Energy Vás prosíme obratem o zaslání kopií smluv na Vaše odběrná místa. Jde nám o zaslání skenu 

  • Vaší smlouvy (první dvě strany) a
  • poslední strany Obchodních podmínek (tato stránka obsahuje na konci textu "datum vydání" podmínek)

pro každé Vaše odběrné místo, pro které byla se společností Armex sepsána smlouva. Děkujeme Vám za spolupráci. Předem děkujeme za Vaši spolupráci a vyplnění níže uvedeného krátkého formuláře (1x za každé odběrné místo).

Zaslání podkladů smluv - Armex

IČ organizace(*)
Neplatný vstup

Zadejte číslo odběrného místa EAN(*)
Neplatný vstup

(pro každé odběrné místo vyplňte formulář samostatně)

Nahrajte smlouvu(*)
Neplatný vstup

Nahrajte nám prosím první dvě strany smlouvy a poslední stranu obchodních podmínek. Pokud máte tyto dokumenty ve více skenech / fotografiích, využijte další nahrávací pole. V případě, že máte vše v jednom dokumentu, další soubory nahrávat nemusíte.

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Datum podpisu uvedené na smlouvě(*)
Neplatný vstup

Datum uvedené na poslední straně Obchodních podmínek(*)
Neplatný vstup

Kontaktní e-mail(*)
Zadejte platnou e-mailovou adresu

Neplatný vstup

Těšíme se na Vás 4.-5. července 2022 na Velehradě. V rámci akce Dny lidí dobré vůle se můžete těšit i náš stánek, ve kterém Vás nejen občerstvíme, ale také se můžete dovědět více o našich službách. Součástí programů je také koutek pro děti.

 Dny lidí dobré vůle a Kristýn

charita pro ukrajinu

Charita Česká republika vyhlásila sbírku na pomoc obyvatelům Ukrajiny zasaženým válkou. Zapojit se můžete i vy.

Ve spolupráci s dlouhodobým partnerem, Charitou Ukrajina, se v rámci bezprostřední pomoci obyvatelům Ukrajiny zasaženým válkou soustředí charita na zajištění základních potřeb, jako jsou voda, potraviny, hygienické potřeby či přístřeší. Součástí intervence je i poskytnutí psychologické pomoci. Výtěžek sbírky pomůže lidem zasaženým válkou zajistit základní životní potřeby. 

Vážení zákazníci,

na tomto místě najdete všechny informace o službách, které jsme pro Vás ve spolupráci s našimi partnery připravili v oblasti IT, nákupu licencí a zařízení.

Bezpečnostní řešení ESET

ESET logo 

Licence Microsoft

Microsoft 365 pro neziskovky 

Notebooky od Z+M

Nabídka Z+M  

Vše od Smarty CZ

  Nabídka Smarty CZ 

K e-shop s nabídkou
od 100MEGA

K e-shop 

 

ESET

Kristýn je aktuálně ESET Gold Partner a můžeme Vám nabídnout licence pro domácnosti i organizace, a to jak na bázi ročních či víceletých licencí, tak na bázi měsíčního předplatného s možností snadno měnit počet licencí.

Kristýn - Eset Gold Partner

Nově tak můžeme nabídnout našim stávajícím i novým zákazníkům celé portfolio produktů tohoto předního výrobce antivirových programů a dalšího softwaru určeného pro zabezpečení Vašich elektronických dat. Nabídka je určená pro jednotlivce, rodiny, menší firmy, farnosti, biskupství i velké organizace. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného řešení. 

Poptávka řešení Eset pro organizace a firmy

 

Microsoft 365 Business Premium pro neziskové organizace

m365

Společnost Microsoft nabízí nově pro neziskové organizace až 10 licencí Microsoft 365 Business Premium formou služby zdarma.

Součástí každé licence jsou známé aplikace Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint) ve vždy nejnovější verzi a také cloudové služby, ke terým patří například:

  • 1 TB úložiště OneDrive, které umožňuje snadno zálohovat data z Vašeho počítače a sdílet soubory či obrázky s dalšími lidmi,
  • Microsoft Teams pro online setkání,
  • To-Do a Planner pro plánování úkolů a koordinaci úkolů v rámci skupiny lidí,
  • Microsoft Forms pro vytváření online dotazníků či formulářů (např. registrace na akce apod.),
  • a další.

Licence Microsoft 365 Business Premium zdarma mají řadu předností a pouze malé úskalí - abyste je pro organizaci mohli využít, je třeba mít vytvořený u Microsoftu "účet organizace" (tzv. tenant, který je možné si představit jako "účet organizace" - prostor, ve kterém je definováno, jaké má organizace u Microsoftu prostředky, uživatelské účty, licence, služby). Můžeme Vám pomoci vše zařídit - udělat Vám registraci v Microsoft Nonprofit portálu, zřídit tenant organizace, vytvořit v něm uživatele, které potřebujete, a zajistit a přiřadit jim licence. Cena této služby je 1500 Kč s DPH jednorázově. Pokud máte o vytvoření tenantu zájem, stačí kliknout na "Vyplnit objednávku" níže v tabulce.

Chcete zajistit licence? Vyplňte objednávku
Máte dotaz? Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  (+420) 733 742 748

Registraci a vše potřebné si také můžete zařídit sami na Nonprofit portálu Microsoft

Microsoft 365 pro firmy

Kromě pomoci se zajištěním licencí pro neziskové organizace, můžeme ve spolupráci s našimi partnery zajistit licence Microsoft 365 v různých edicích pro firmy a organizace. Pokud byste chtěli licence zprostředkovat, dejte nám vědět na výše uvedený kontakt.

Notebooky, počítače, telefony a tiskárny

Jsme partnerem předních českých prodejců IT techniky. Sháníte jednu tiskárnu nebo sto notebooků? Potřebujete cenovku do projektu? Obraťte se na nás jako na první volbu a uděláme Vám skvělou cenu.

 Smarty CZ   Z+M Group  100MEGA Distribution

Podrobnosti k jednotlivým nabídkám najdete níže po přihlášení.