Jako partner společnosti Eset Vám přinášíme do 30. 12. 2022 akci 3za2. Získejte na vybrané produkty Eset rok ochrany zdarma navíc. Za cenu 2leté licence získáte 3 roky ochrany.

1250x480


Od začátku září jsme spustili akci „3 za 2“, díky které mohou domácí i firemní uživatelé zakoupit většinu bezpečnostních produktů společnosti ESET za zvýhodněnou cenu. Akce platí do konce roku a vztahuje se na vybrané on-premise i cloudové produkty.

„Kybernetické hrozby jsou realitou dnešní doby a jejich počet narůstá. Spolehlivý bezpečnostní software je jedním ze základních pilířů ochrany. Akce ‚3 za 2‘, ve které nabízíme většinu bezpečnostních produktů Eset za výrazně zvýhodněnou cenu, je primárně určena těm zákazníkům, kteří chtějí svou ochranu řešit dlouhodobě,“ řekl Jaroslav Fabián, marketingový ředitel Esetu.

„V akci lze v e-shopu Kristyn.cz zakoupit většinu bezpečnostních řešení od společnosti Eset pro domácnosti i firmy. Nabídku lze kombinovat se slevami pro školská zařízení, zdravotnictví, neziskové organizace, subjekty veřejné správy a ZTP, ZTP/P,“ doplnil obchodní manažer a IT specialista společnosti Kristýn.

Na vybrané produkty Eset rok ochrany zdarma navíc

Za cenu 2leté licence získáte 3 roky špičkové ochrany pro svůj počítač, tablet nebo mobilní telefon. Promo akce ‚3 roky za cenu 2‘ se vztahuje jak na nákup nových tříletých licencí vybraných ESET produktů, tak i na produkty zakoupené v rámci akce 3za2, kterým končí licence v tomto roce. Nabídka platí od 1. září až do 30. prosince letošního roku.

Nabídku lze využít na všech operačních systémech a vztahuje se na tyto produkty:

Řešení pro domácnosti a malé firmy (do 4 počítačů)

ESSP 3za2 menu 119x168 cz   

Řešení pro organizace a firmy (5 a více zařízení)

EP logo

Akce platí pro Cloud i On-prem verze balíků:

A na produkty:

Máte dotazy k řešení Eset? Chcete poradit s výberem vhodného produktu? Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..