Naše společnost je tu pro Vás už více než 10 let. Za tu dobu rozšířila své působění na celou ČR a kromě starosti o rámcovou smlouvu církve u T-Mobile a pomoci církevním organizacím se správou telekomunikačních služeb postupně přidávala do svého portfolia další služby. Kristýn se stal spolehlivým zprostředkovatelem energií, který klade důraz nejen na cenu, ale také na spolehlivost dodavatele, což jak se dnes ukazuje, je správná strategie. V oblasti pojistění jsme se stali pojišťovacím makléřem a samostatným pojišťovacím zprostředkovatelem. Poslední dva tři roky jsme členem skupiny Renomia Network, která je pojišťovací jedničkou na českém firemním trhu. Díky tomu můžeme našim klientům nabídnout v oblasti pojištění produkty všech velkých pojišťoven za exlusivní ceny. V posledních třech letech jsme také pomáhali organizacím s implementací GDPR a odtud byl jen krůček k tomu, stát se partnerem společnosti Eset v prodeji bezpečnostních řešení. Poslední dva roky Vám tedy můžeme pomoct zvolit vhodné bezpečnostní řešení pro Váš počítač, telefon a další zařízení, ať už chcete zabezpečit domácnost nebo firmu, zajistíme Vám licence Eset a můžeme pomoci i s nasazením bezpečnosntího řešení.

Připravujeme pro Vás nový web a zákaznický portál

V posledních dvou letech vidíme, že je třeba tu pro naše zákazníky být více i prostřednictvím internetu a moderních komunikačních prostředků. Proto pro naše zákazníky připravujeme nový zákaznický portál a nové webové stránky, které našim zákazníkům usnadní život. Při přípravách těchto nových služeb došlo i na diskusi o zjednodušení a modernizaci loga. Výsledkem je naše nové logo a celkově nový brand našich dílčích služeb, které se v průběhu posledních 10 let rozvinuly.

Nové logo a brand

mail kristyn

Naše nové základní logo navazuje na tradici společnosti, zároveň došlo k jeho zjednodušení a modernizací směrem k našim zákazníkům, kteří volají do "Kristýna" či mají služby u "Kristýna". Základem nového loga tak zůstalo jméno našeho patrona sv. Kristýna v hnědé barvě připomínající mnišskou kutnu. Palmová ratolest - symbol mučednictví sv. Kristýna, která je také v různých podobách přítomna v logu společnosti od jejího založení, je nově přímo součástí písmene K.

Součástí nového loga je i claim "Služby pro život". Tato věta jednak odkazuje na základní filosofii naší společnosti - být zde ke službě našim zákazníkům a našemu zřizovateli, Arcibiskupství olomoukému. Zárověň shrnuje do jedné věty rozsah našeho portfolia: Pomůžeme Vám v oblasti služeb s věcmi, které denně používáte - od telefonu a internetu, přes pojištění auta, domácnosti nebo odpovědnosti, pomůžeme Vám s výběrem dodavatele energií a souvisejícími službami a také v oblasti IT služeb - od prodeje kvalitního notebooku či pc, přes jejich zabezpečení a zajištění licencí od Microsoftu, které právě připravujeme.

Z šíře našich služeb také vznikla potřeba posilovat brand každé oblasti našich služeb, aby bylo na první pohled vidět, jakou službu právě se zákazníkem řešíme. Nové logo tak má barevné varianty k jednotlivým našim hlavním službám: Mobil, Pojištění, Energie, IT služby, Benefity.

mail mobilmail pojistenimail energiemail itmail kristyn benefity

Už brzy se můžete těšit také na nové webové stránky a připravujeme pro Vás zbrusu nový zákaznický portál.