Zajišťujeme slevy pro kněze, farnosti, charity, další církevní instituce a církevní zaměstnance. Více po přihlášení nebo prostřednictvím mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  • přeprava osob - LEO Express a.s.
  • papírenské a kancelářské zboží – Papera s.r.o.
  • náhradní díly do automobilů – Auto Kelly a.s.
  • kancelářský sedací nábytek – LD Seating s.r.o.
  • elektroinstalační materiál, osvětlení a další – Elektrocentrum trading spol. s r.o.

Slevy z velkoobchodních cen u společnosti Elektrocentrum trading spol. s r.o.

E-centrum

 

 

 

Elektrocentrum trading spol. s r.o. (dále jen E-centrum) je naším novým partnerem v oblasti elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu, svítidel, světelných zdrojů a také spotřebičů pro elektrický ohřev.

Pro farnosti a církevní organizace nabízí slevy z velkoobchodních cen na nákup veškerého zboží. E-centrum kromě vlastního prodeje materiálu dokáže zákazníkům také poskytnout poradenství při výběru zboží (včetně např. technického návrhu při řešení osvětlení pomocí moderních led technologií nebo navržení elektrického vytápění prostorů apod.). Kromě toho je možné na základě parametrů poptávat u E-centra i bílou techniku (elektrospotřebiče).

Zboží je možné nakoupit na prodejnách, nebo také objednat přes e-shop společnosti s možností vyzvednutí na některé z prodejen nebo rozvozu k Vám.

K využití slev je nutné se předem zaregistrovat. Požádat o registraci můžete pomocí tohoto formuláře. Na základě žádosti se Vám ozveme my, nebo přímo obchodní zástupce E-centra a registraci společně dokončíme. Poté už je možné nakupovat se slevou na pobočkách nebo využívat e-shop firmy, v němž hned uvidíte ceny zboží včetně slev.


Kontakt

 Bc. Marie Štěrbová  +420 733 742 742
 Email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.