Rádi Vám bezplatně zkontrolujeme Vaše pojistné smlouvy na nemovitost či domácnost.

Růst cen stavebního materiálu i služeb jednotlivých řemeslníků se může v případě pojistné události výrazně promítnout do toho, jak vám pojišťovna dokáže v potížích pomoci. Pokud nemáte u pojistné smlouvy nastavenou automatickou indexaci, plnění od pojišťovny vám v horším případě dnes pokryje jen zlomek skutečných nákladů.

Málokdo si průběžně hlídá pojistné částky u vlastního majetku, a tak částka, kterou v případě škody vzniklé přírodními živly nebo třeba krádeží, v dnešní době výrazné inflace nebude stačit na to, abyste dům či byt opravili do původního stavu.

„Většina nemovitostí je pojištěna na cenu, za kterou byla pořízena nebo postavena. Kvůli navýšení cen stavebního materiálu a prací je ale potřeba hodnotu nemovitosti u pojištění upravit na takovou částku, za kterou by se dala nemovitost postavit či opravit v současné době,“ upozorňuje Vlasta Palková, specialistka pojistných produktů ze společnosti Kristýn služebník. „Často se stává, že pojistné částky domu, bytu, domácnosti nebo odpovědnosti zůstanou beze změny i více než 10 let. Pak ale hrozí výrazné podpojištění, které sice udrží cenu pojištění stále stejnou, ale zásadně ovlivňuje nízké pojistné plnění při pojistné události.“

Kristýn služebník nabízí kontrolu stávajících pojistných smluv. Stačí vyplnit jednoduchý formulář se základními kontakty. Naši odborníci na pojištění se s Vámi spojí a domluví se s Vámi na Vašich potřebách a na základě těchto informací zašlou návrh pojištění.

„Průběžná kontrola se vždy vyplatí. Určitě má smysl věnovat jí pár minut alespoň jednou za 3 roky. Obzvlášť při dnešním růstu cen je to nutnost,“ doplňuje Vlasta Palková.

„Aktualizaci nebo alespoň kontrolu pojistných smluv nyní opravdu doporučujeme všem klientům s pojištěním nemovitosti, domácnosti i odpovědnosti. S ohledem na růst spotřebitelských cen dnes může hodnota domů či bytů dosahovat i několikanásobku původní pořizovací hodnoty. Bez odpovídajících pojistných částek ale pojištění nedokáže správně plnit svůj účel,“ uzavírá pojišťovací expertka společnosti Kristýn.

  

Chcete zkontrolovat Vaše pojištění? Vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

Jméno(*)
Zadejte jméno.
Email(*)
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět(*)
Zadejte předmět zprávy
Zpráva(*)
Zadejte text zprávy
Příloha (sken pojistné smlouvy)
Neplatný vstup
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.
Informace o zpracování osobních údajů(*)
Neplatný vstup