Ve dnech 4. a 5. července jsme se jako každý rok vydali na Velehrad. Letošní Dny lidí dobré vůle 2022 navázali plně na předcovidovou tradici, a tak v našich stáncích byl už 4. července připraven bohatý program pro děti v podobě pouštění vláčků, malování na obličej a programu o lese, při kterém bylo možné si i cvičně pokácet strom v režiji SOŠ sv. Jana Boska a Metropolitní kapituly sv. Václava.

Součástí našeho stanu byla také malá prezentace služeb naší společnosti, jejíž nové logo a slogan Kristýn | Služby pro život více odkazuje na aktuální šířku nabízených služeb, ke kterým patří starost o církevní volání a internet, řešení pojištění, zprostředkování energií, IT služby a nabídka benefitů a výhod pro naše zákazníky i církevní organizace.

 

 

IMG 5245   IMG 5223

Kromě těchto aktivit jsme jako každý rok zaé možnost občerstvení pro poutníky v podobě stánků s nápoji a jídlem. Součástí zastavení u Kristýna byly také stánky rodinné pražírny Café Gape s nabíkdou kávy, stánek se zmrzlinou rodinné firmy Adria Gold a stánek Arcibiskupského zámeckého vína Kroměříž. Od nasazení nás 5. července neodradil ani déšť. Těšíme se, že se s Vámi za rok na Velehradě potkáme v hojném počtu.